• 0 800 300 485
  • 0506604788
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • Пн-Пт 9:00-18:00

Оцінка будівельних робіт

Оцінка будівельних робіт

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Оцінка земельних ділянок

Оцінка будівель, квартир

Оцінка рухомих речей (майна)

Оцінка об'єктів у нематеріальній формі

Оцінка прав на об'єкти інтелектуальної власності

Оцінка цілісних майнових комплексів

Оцінка судноплавних засобів

Оцінка літальних апаратів

Оцінка машин та обладнання

Оцінка колісних транспортних засобів

 

 

Будівництво є складним процесом, який включає постійну взаємодію забудовника, підрядника, інвестора, регулюючих органів та інших осіб. Кожна стадія будівництва від проектування, узгодження, верифікації, проведення будівельних робіт та безпосередньо вводу об’єкта в експлуатацію пов’язана зі значними ризиками, в тому числі і фінансовими, які можливо виявити після вичерпного аналізу проектно-кошторисної документації та факту перевірки проведених будівельних робіт.

Експертна оцінка вартості будівництва та оцінка якості будівельних робіт необхідна не тільки в разі оцінки вартості планованих будівельних робіт на об'єкті комерційної або житлової нерухомості, але і при покупці недобудови або будівлі промислового або цивільного призначення, будівлі, яка здається в експлуатацію тощо. Оцінка будівельних робіт дозволить точно визначити як вартість проведених будівельних робіт, так і вартість проведеного на об'єкті ремонту, вартість будівництва в цілому, а також отримати розгорнуте дослідження про параметри використовуваних будівельних матеріалів відповідно до будівельних норм та вимог, в залежності від конкретно-визначеного регіону.


В рамках оцінки будівельних робіт Підприємством здійснюється:
  • визначення вартості об'єкта на всіх стадіях будівництва;
  • аналізу проектно-кошторисної документації;
  • аналізу дотримання всіх законодавчих норм при будівництві та здачі об’єктів в експлуатацію;
  • аналіз параметрів використовуваних будівельних матеріалів;
  • визначення ступеню будівельної готовності об’єктів незавершеного будівництва;
  • інвестиційної оцінки об’єктів будівництва будь-якої складності та завершеності;
  • мінімізації ризиків та оптимізації процесів у будівництві в цілому.


Відповідно до діючої нормативно-правової бази з питань оцінки майна, Оцінювач під час проведення оцінки має право використовувати проектно-кошторисну документацію. В Національному страндарті оцінки №1 така можливість передбачена пунктом 26 та пунктами 8, 10. Фактично, проектно-кошторисна документація об'єднує велику кількість документів, які супроводжують об'єкт будівництва зі стадії проекту до стадії вводу об'єкту в експлуатацію. Для використання будь-якої інформації із масиву проектно-кошторисної документації, задля вирішення питань визначення вартості будівництва або застосування методу одиничних показників, вирішення питання типовості об'єкта тощо, потрібна оцінка проектно-кошторисної документації, яка дозволить знайти необхідну для проведення оцінки інформацію.

 

 

 

 


© СП "Західно-Український Експертно-Консультативний Центр", 1998-2022.
Всі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, охороняються законодавством України. Використання матеріалів сайту можливе тільки з посиланням на джерело.