• 0 800 300 485
 • 0506604788
 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 • Пн-Пт 9:00-18:00

Оціночна експертиза

Оціночна експертиза

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Оцінка земельних ділянок

Оцінка будівель, квартир

Оцінка будівельних робіт

Оцінка рухомих речей (майна)

Оцінка об'єктів у нематеріальній формі

Оцінка прав на об'єкти інтелектуальної власності

Оцінка цілісних майнових комплексів

Оцінка судноплавних засобів

Оцінка літальних апаратів

Оцінка машин та обладнання

Оцінка колісних транспортних засобів

 

 

Оціночна експертиза – одна із різновидів експертизи, яка проводиться з цілью визначення об’єктивної ринкової вартості майна, зокрема земельних ділянок, об'єктів в нематеріальній формі, цілісних майнових комплексів, будинків, будівель, квартир, транспортних засобів, судноплавних одиниць, літаків і т.д. для можливості здійснення купівлі, продажу, обміну, розподілу та інших видів операцій з майновими та грошовими активами.


Проведення оціночної експертизи є обов’язковою складовою при здійсненні операцій продажу, створення, реорганізації чи закритті об’єкта, а також при потребі отримати достовірні дані щодо фінансового становища підприємства. Також оціночна експертиза може проводитися для з’ясування вартості продуктів інтелектуальної власності, торгових знаків, оцінки культурних цінностей та ін.


Проведення оціночної експертизи може виконуватися на замовлення фізичної особи, а також може бути призначене судовими інстанціями та органами досудового слідства для отримання фактичної інформації по доказовій базі. Результатом експертної оцінки є звіт про оцінку, який є офіційним документом доказового значення, відповідає вимогам чинного законодавства України та має повну юридичну силу, відповідно приймається як доказовий документ усіма арбітражними судами, у тому числі і закордонними. Звіт про оцінку, підготовлений фахівцями Центру судової експертизи, дозволить Вам бути впевненим в захищеності Ваших майнових інтересів в рамках тієї дії (правочину), яка планується із будь-яким майном.


Оціночна експертиза також проводиться у випадку отримання кредитних коштів, яке передбачає наявність застави, при здійснені страхування та наданні послуг з оренди оцінюючого об’єкта. Оціночна експертиза також застосовується при потребі отримання інформації про розміри збитків, що дозволяє отримати страхове відшкодування згідно чинного законодавства України.


Західно-Український Експертно-Консультативний Центр - компетентна фахова структура по наданню послуг у сфері проведення оціночної експертизи в Україні та за її межами, в арсеналі якої є всі засоби для проведення якісного і повного експертного дослідження при оцінці майнових об’єктів.

 

Центр судової експертизи проводить повний спектр послуг для проведення оціночної експертизи:

 

Оцінка майна може проводиться в таких випадках:

 • по ухвалі чи постанові;
 • при здійсненні угод купівлі-продажу нерухомості;
 • для визначення заставної вартості з метою кредитування;
 • для страхування, здачі в оренду;
 • для цілей оподаткування, бухгалтерського обліку;
 • при розділі майна між співвласниками;
 • при визначенні розміру матеріального збитку, нанесеного майну при затопленні, пожежі, інших страхових випадках;
 • в інших випадках.

 

 


© СП "Західно-Український Експертно-Консультативний Центр", 1998-2022.
Всі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, охороняються законодавством України. Використання матеріалів сайту можливе тільки з посиланням на джерело.